✅ #1 Numaralı Antalya SEO Ajansı

Vizyonumuz

Antalya SEO projeleri için neden AdNet'i seçmelisiniz?

Sektörünüzün en iyisi olmak ve satışlarınızı katlamak istiyorsanız  doğru yerdesiniz. Tutkulu ve istikrarlı ekibimiz ile uzun vadede başkalarının hayal dahi edemediği sonuçları kolayca alabilirsiniz.

 • Antalya merkezli bir SEO ajansıyız. Şehrimizi ve insanlarını çok iyi tanıyoruz.
 • Antalya SEO, Antalya SEO hizmetleri, Antalya SEO uzmanı gibi prestijli kelimelerde ilk sıradayız. Sizi de anahtar kelimelerinizde ilk sıraya çıkarabiliriz.
 • Antalya hakkında listeler ve içerikler yayınlayan çok sayıda sitenin sahibiyiz. www.antalyanineniyileri.com gibi sitelerimizde şirketinizin tanıtım yazılarını yayınlayabiliriz. 
 • 10 dakikada ofisimize gelebilir, çayımızı içebilirsiniz. 
 • 7/24 telefon desteğimiz sayesinde tüm taleplerinize anında cevap alabilirsiniz.

SEO ajansınızı seçmeden önce bilmeniz gerekenler

Potansiyel rakiplerimizi ve çalışmalarını tespit etmek için Antalya SEO ajansı gibi anahtar kelimeleri düzenli olarak takip ediyoruz. Aktif olarak takip ettiğimiz Antalya merkezli hizmet veren 20 kadar rakibimiz var. Peki siz SEO hizmeti almak isteyen bir müşteri olarak bu 20 ajanstan hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar verebilirsiniz? Bu konuda işinize yarayacak bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

antalya seo ajansı anahtar kelimesi

 • Öncelikle sizi anahtar kelimelerinizde ilk sıralara getireceğini iddia eden ajansın kendisini bu konuda kanıtlamasını beklemelisiniz. Yukarıdaki resimde Antalya SEO ajansı kelimesinde ilk sırayı ne kadar kolayca aldığımız ve bir daha da asla bırakmadığımızı kolayca görebilirsiniz. Bu bir şirketin iddiasını kanıtlamasının en kolay yoludur. Çalışacağınız ajansın da mutlaka bu anahtar kelimede üst sıralarda yer aldığından emin olmalısınız.
 • Çalışmak istediğiniz ajansın tanıtımınıza katkı sağlayacak Antalya odaklı farklı platformlara sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. AdNet SEO ajansı olarak biz her ay düzenli olarak bu platformlarımıza yenilerini ekliyoruz. Antalya’nın en iyileri, Gerçek Antalya, Antalya Uzmanları gibi çok sayıda farklı internet sitemizde de işinizin tanıtımını yaparak büyümenin çok daha hızlı olması için uğraşıyoruz.
 • Çalışacağınız ajansın en azından bir yıldır aktif olduğundan emin olmalısınız. Neredeyse her ay yeni bir ajansın piyasaya girmesine ve birkaç ay sonra da kapanıp gitmesine şahit oluyoruz. Böyle bir sebeple içeriklerinizin, emeklerinizin ve kaynakların çöpe gitmemesi için bunu mutlaka araştırmalısınız.
 • Çalışmak istediğiniz SEO ajansının gerçek bir şirket olup olmadığını da mutlaka kontrol etmelisiniz. Bir üst maddede bahsettiğim sürekli açılıp kapanan ajansların bir çoğu resmen şirket olmayan internet sitesinden ibaret ajanslardır. Bunların kapanmaları çok büyük olasılıktır. Bu yüzden muhatabanızın şirket olduğundan mutlaka emin olmalısınız.
 • SEO asla sadece SEO’dan ibaret olmadı ve gelecekte de olmayacak. Başarılı bir sıralama almak için mutlaka SEO çalışmalarına ek farklı çalışmalar da gerekir. Sosyal medya çalışmaları, grafik tasarımı, reklam çalışmaları, fotoğraf ve video çekimleri bunların başında gelir. Eğer ajansınız bu hizmetleri de vermiyorsa kesinlikle o ajansla çalışmayı bir kez daha değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
 • Son olarak çalışacağınız ajansın etik değerlerini de sorgulamanızı tavsiye ediyoruz. Örnek olarak sizi Antalya psikolog kelimesinde ilk sıralamalara getirmek için çalışacak ajansın farklı bir psikolog kliniği ile daha anlaşıp anlaşamayacağını sormalısınız. Aynı dalda birden fazla şirkete hizmet sunabilen bir ajans asla sizin partneriniz olamaz. Farklı bir ajans sizi müşteri olarak kabul edebilir ama biz AdNet SEO ajansında sadece partnerlerimizle çalışırız. Bir alanda bir şirketle anlaşırsak bir daha o alandan farklı bir şirket ile iş yapmayız.

SEO Fiyatları

antalya seo dosya incelemesi

SEO çalışması reklam bütçesini arttırmadan yeni müşteriler kazanmanın en verimli yoludur.

Yeni müşteriler kazanmanın pek çok yolu olsa da asıl değerli olan zaten hizmet alacak bir yer arayan müşteriler tarafından görünür olmaktır. Antalya SEO hizmetlerimize ek olarak sosyal medya hizmetleri de sunmaya başladığımızda ilgili anahtar kelimeler için SEO çalışmalarımızı da başlatmış olduk. Aradan geçen birkaç ayın ardından geldiğimiz noktada Armut platformundan sonra ilk sırada yer alan ajansız. İlk hedefimiz bu pozisyonu almaktı ve kolayca aldık. Sıradaki hedefimiz ise tabii ki ilk sıradaki yerimizi almak olacak. Bunun da bizi zorlamayacağını tahmin edebilirsiniz.

Antalya sosyal medya ajansı kelimesinde ilk sırada yer almak bize düzenli olarak müşteri getiriyor ve bu pozisyonu korumak için de ekstra bir harcama yapmamıza gerek kalmıyor. Olur da bir gün bizden daha iyi bir ajans çıkar ve rakibimiz olabilirse o zaman bu sayfa için yaptığımız SEO çalışmalarına ekleme yapmamız gerekebilir. 

Kimler için SEO hizmeti veriyoruz?

Aslında isteyen herkes için SEO hizmeti veriyoruz ancak fikir vermesi açısından bir liste hazırlamak ve bu listelerde yer alan kişi/kurumları ne gibi hizmetler alacağı konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Yaptığınız iş, kariyerinizin durumu ne olursa olsun bir SEO uzmanı ile çalışmak sizi işinizde diğerlerinin birkaç adım önüne geçirecektir.

İşiniz veya hayatınızla ilgili yazı yazmak sadece kendinizi ifade etmeye değil aynı zamanda kafanızdaki düşünceleri de toplamanıza yardımcı olur. Bu sayede bunları kelimelere dökmeyen kişilerin fark edemeyeceği detayları fark etmeye başlarsınız. SEO uzmanı tarafından “bu” konularda da araştırma yapmalı ve içerik üretmelisiniz talepleri ile sektörünüz ile alakalı bilginiz olmayan detayları öğretecek kadar iyi öğrenme ihtiyacı duyacaksınız.

SEO uzmanı aynı zamanda sizi her zaman daha iyi olmaya zorlayacak bir yaşam koçudur. Sizden talep ettiklerini araştırır ve o alanlarda içerikler üretmeye devam ederseniz sektörünüzün aranan insanların biri olursunuz.

 • Diyetisyenler,
 • Psikologlar,
 • Doktorlar,
 • Diş hekimleri,
 • Avukatlar,
 • Teknik uzmanlar (ustalar),
 • Güzellik merkezleri

SEO hizmetleri verdiğimiz kişi/kurumların başında geliyor.

Hizmetlerimiz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Antalya’nın en iyileri arasındaki yerinizi alın

Antalya SEO ajansı olarak diğer şirketlerden farklı olarak Antalya hakkında içeriklerin ve listelerin yer aldığı çok sayıda internet sitesine sahibiz. Bu sitelerimiz sayesinde çalıştığımız şirketlerin kendi alanları ile ilgili hazırlanmış listelerden düzenli olarak backlink ve trafik almalarını sağlıyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde yeni kurulmuş internet sitelerinde bile kısa sürede ilk sayfaları görebiliyor ve satışa dönüşen trafikler yaratabiliyoruz.

Genel liste sitelerimize ek olarak çok sayıda sektörel internet sitesini de yönetmekteyiz. AntalyaDiyetistenleri.com gibi belli bir alana yönelik hazırlanmış internet sitelerimiz sayesinde Antalya SEO çalışmaları konusunda kolayca diğer tüm şirketlerin önüne geçebiliyoruz. Tanıtım yazıları yayınlamak üzere hazırlanmış sitelerden oluşan portföyümüzü sürekli olarak geliştiriyor ve müşterilerimizin Antalya’nın lideri yapmak üzere çalışıyoruz.

AntalyaninEnİyileri.com

Arkasında son derece sağlam bir SEO çalışması ulan bu sitemiz Antalya hakkında içerik üreten siteler arasında en yüksek trafik alanlardan biridir. Siz de AdNet’le çalışmaya başlayarak bu sitemizdeki yerinizi alabilirsiniz.

Antalya SEO uzmanı olan ekibimiz düzenli olarak bu sitemizdeki içerikleri güncellemekte ve listelerimizin her geçen gün daha çok insana ulaşması için uğraşmaktadır.

GercekAntalya.com

Haber sitesi tarzında hazırlanan bu platformumuz ile şirketiniz hakkında içerikler ve şirket yöneticilerilerinizle yapılmış röportajları insanlara ulaştırıyoruz. 

Markanızı aratan potansiyel müşterileriniz son derece olumlu yorumlar ile karşılacak ve markanıza duyulan güven artacaktır. Antalya SEO firmaları arasında bu hizmeti sunan tek şirketiz.

AntalyaninYerlisi.com

Şehrimizi ziyarete gelen insanların Antalya’nın yerlisi olan insanlardan bilgi alması amacıyla kurulan bu platformumuz her gün yüzlerce insana ulaşıyor. Bu sitemizde linklerinizin ve markanız hakkında bilgilerin yer alması aldığınız trafiği anında arttıracaktır. 

Antalya’da ne hizmet veriyor olursanız olun, AdNet SEO ajansı ile satışlarınıza çok büyük bir katkı sağlayacaktır.

BestofAntalya.com

Bu sitemizde İngilizce olarak Antalya mekanları ve hizmetleri hakkında içerikler yayınlıyoruz. Listelerimiz ile Antalya’da ikamet eden çok sayıda farklı ülkeden insana ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. 

İngilizce olması sebebi ile tüm dünyadan trafik alan bu sitemiz ile aynı zamanda marka tanınırlılığınızı ciddi anlamda katkı sağlayabilirsiniz.

 

Adnet olarak hedefimiz başta Antalya şehrinde yer alanlar olmak üzere firmaların kurumsal seo ihtiyaçlarını karşılaşmaktır. Olabildiğince farklı sektörler ile çalışarak ajans içi rekabete girmeden müşterilerimizin Google ve Yandex gibi arama motorlarında mümkün olan en iyi şekilde temsil edilmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Antalya ekonomik olarak çok büyük bir şehir olmakla birlikte uzun yıllardır ihtiyacı olan kurumsal seo ajansına sahip değildi. Daha çok küçük ofisler tarafından şirketlerin tasarım ve içerik hizmetleri karşılanıyor daha büyük ve kurumsal firmalar ise ihtiyaçlarını farklı şehirlerde yer alan ajanslardan gidermeye çalışıyordu. Çatı şirketimiz olan Partners for Global‘a müşterilerden gelen yoğun taleplere istinaden özel olarak Antalya seo çalışmalarını yürütecek Adnet’in kurulmasına karar verildi. 2022 yılının Eylül ayında kurulmamız ile birlikte kısa sürede çok sayıda şirketin 1 numaralı tercihi olmayı başardık.

Neden Yandex için de çalışma yapmalısınız ?

Antalya diğer şehirlerimizden farklı olarak çok sayıda yerleşik ve turist Rus vatandaşına ev sahipliği yapıyor. Bunların ciddi bir kısmının telefonlarında kayıtlı arama motoru Yandex olarak öne çıkıyor. Eğer Yandex arama motoru için çalışma yapmıyorsanız Antalya seo çalışmalarınız asla tam verimine ulaşamayacaktır. Belki diğer şehirlerimizde böyle bir çalışma yapmak gereksiz bulunabilir ancak Antalya ve ilçeleri için Yandex çalışması asla atlanmaması gereken bir adımdır.

Antalya seo hizmetlerimizi verirken her zaman müşterilerimiz ile karşılıklı olarak birbirimizi seçmeye inanıyoruz. Size ve faaliyetlerinize kattığımız değerin yeterince yüksek olacağından emin olmadan çalışmalarımızı asla başlatmıyoruz. İşinizi ve satışlarınızı A noktasından B noktasına taşırken izlediğimiz yolun kalıcı ve sürdürülebilir olması, uzun vadede marka değerinize pozitif katkılar sağlayacak olması çalışmalarımızın temelini oluşturuyor.

Bir sonraki seviyede Yandex için seo çalışması yapmanın yanına Rusça gibi farklı dillerde içerik eklemeyi de düşünebiliriz. Böylece kendi ülkelerinde yer alan Rus kullanıcılara da daha Antalya’ya gelmeden ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. 

Her türlü satışın en önemli adımlarından biri olan müşteriniz size gelmeden sizin ona gitmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Antalya SEO ajansları arasında 1 numara olmamızı her zaman bunu hedeflerimizin başında tutmamıza borçlu olduğumuzu düşünüyoruz.

Yorumlar

Müşterilerimiz neler söyledi?

Sosyal Medya

Online Reklamlar

Yerel Antalya SEO

SEO aslında sadece SEO olarak düşünülmemesi gereken bir alan. Tek başına internet sitenize SEO yapmak çok kötü bir strateji olacaktır. Adnet olarak yaptığımız tüm çalışmalarda sektörü domine etmeyi hedefliyoruz. Sosyal medyada aktif ve etkin olmaya ek olarak sosyal medya hesaplarımızın da arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlamak hedeflerimize ulaşmak konusunda bizim için kaçınılmaz bir zorunluluk. 

Diğer seo ajanslarından farklı olarak Adnet’te çalışmalarımızı Antalya merkezli yürütüyor olmamız bu şehri ve insanlarını çok daha iyi tanımamızı sağlıyor. Antalyalıların takip ettiği sosyal medya hesaplarını çok iyi biliyor ve bunların neredeyse tamamı ile sürekli olarak ortak çalışmalar yürütüyoruz.

Pek çok insan daha önce sektörünüzde bir markanın müşterisi olmuş olabilir. Artık sektörel bir kelime aramak yerine direk rakip markanın adını aratarak hizmetini satın alıyor olabilir. Adnet olarak müşterilerimizin böyle bir trafiği kaçırmasına izin veremeyiz. Mutlaka rakiplerinizi analiz etmeli ve markaja alınmaya değer olanları markajımıza alarak tüm çalışmalarını düzenli olarak takip etmeliyiz. Onların anahtar kelimelerine online reklamlar çıkarak pazar paylarını kendi lehimize küçültmemiz gerekiyor.

Yerel SEO yapmak için öncelikle o şehri ve insanlarını tanımak gerekiyor. Adnet olarak bu konuda bizi geçebilecek bir rakip olmadığı konusunda sizi temin edebilirsiniz. Antalya SEO ajansı olarak yaptığımız işlere ek sürekli olarak Antalya’mıza katkı sağlayacak içerikleri de sizlere ulaştırabiliyor.

Şimdilik Antalya projelerimizin en büyüğü olan Antalya’nın enleri sizlerden çok büyük beğeni aldı. 

Antalya’nın turizm konusunda Türkiye’nin en iyisi olması ve sağlık sektöründe ortaya çıkan pozitif gelişmeler bu iki sektörün birleşmesini de beraberinde getirdi. Yakın zamanda hayata geçirdiğimiz Dentpress markası ile şehrimizde faaliyet gösteren dişçilerin kolayca yurtdışından müşteri bulabilecekleri bir çalışma içerisindeyiz. Antalya SEO merkezli çalışmalar sayısını hızla arttırmaya devam edecektir.

SEO çalışmalarımız sadece Antalya için mi?

Antalya merkezli olmamızı vurguluyor olmamız zaman zaman kafaların karışmasına sebep olabiliyor. Tabii ki çalışmalarımız tüm Türkiye hatta çok daha uzakları kapsıyor. Özellikle İngiltere ve Amerika’daki insanları hedefleyen diş sağlığı turizmi çalışmalarımızda çok güzel sonuçlar alıyoruz. Antalya merkezli olmamız buradaki şirketler ile yüz yüze toplantılar yapmamıza ve ne istediklerini çok daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor. İhtiyaçlarınızın ulusal yada global olması bizim için kesinlikle bir dezavantaj oluşturmuyor.

antalyanın en iyi seo ajansı

Antalya SEO uzmanı Adnet ile çalışmanın avantajları

Resimde de gördüğünüz üzere Antalya hakkında içerikler ve listeler bulunan çok sayıda internet sitesinin sahibiyiz. Düzenli olarak güncellediğimiz ve daha fazla insana ulaşması için çalışmalar yaptığımız bu listelerimizde yer almak için Adnet ile çalışmanız yeterlidir. Web tasarım, sosyal medya ve SEO danışmanlığı hizmeti almış olmanız fark etmeksizin Adnet ile çalışan tüm firmalara listelerimizde öncelikli olarak yer veriyoruz.

 • Kendi sektörünüzde hazırlanmış listlerde ilk sıralarda yer alabilirsiniz.
 • Antalya hakkında içeriklerin yer aldığı çok sayıda internet sitesinden ücretsiz tanıtım yazısı alabilirsiniz.
 • Tanıtım yazıları sayesinde kendi internet sitenizin dışında da çok sayıda Antalyalıya reklamınızı yapabilirsiniz.
 • Tanıtım yazılarından aldığınız Backlinkler sayesinde kendi anahtar kelimelerinizde çok daha hızlı yükselebilirsiniz.

Antalya SEO Hizmetleri

Peki AdNet olarak SEO çalışmaları yaparken hangi araçlardan yararlanıyoruz. Öncelikle arama motorlarının kendi araçlarından yararlanıyoruz.

 • Google Arama Konsolu
 • Yandex Webmaster Aracı
 • SerpTakip Anahtar Kelime Aracı
 • Semrush SEO Analiz Aracı
 • Ahrefs SEO Analiz Aracı

Antalya SEO Danışmanlığı

Antalya SEO danışmanlığı alacaksanız mutlaka hizmet aldığınız kişinin kendi anahtar kelimelerinde kaçıncı sırada yer aldığını kontrol edin. Çoğu zaman insanlar reklamları kullanarak bir şirkete gidip hizmet alıyorlar ancak bu genelde kötü bir şekilde sonuçlanıyor. 

Antalya SEO uzmanı arayan birinin bakacağı ilk yer bu anahtar kelimede ilk sırada yer alan şirkettir. Adnet olarak kısa sürede tüm bu anahtar kelimelerde ilk sırayı almamızın tek sebebi kullandığımız araç ve yöntemlerin piyasanın en iyileri olmasıdır. Paranızı çarçur etmeyin, Adnet’e gelin ek bir bütçe harcamadan satışlarınızı arttırın.

Antalya SEO Uzmanı olarak çalışmalarımızı nasıl yapıyoruz?

Öncelikle trafik almak istediğiniz alandaki rakiplerinizi tespit ederek işe başlıyoruz. 

 • Kullandığımız ilk araç olan  SerpTakip ile hedef anahtar kelimelerimizde sıralamayı öğreniyoruz. Mesela bu örneğimizde hedef anahtar kelimemiz Antalya SEO olsun. Kurduğumuz örnek sitenin 15. sırada olduğunu öğrenirken kendimize öncelikli olarak 14 hedef belirlemiş oluyoruz.
antalya seo çalışması
 • Rakiplerimizi tespit ettikten sonra onları hangi anahtar kelimelerden trafik aldıklarına bakıyoruz. Bunun için SemRush aracının organik trafik kaynakları özelliğini kullanıyoruz. Örnek olarak listemizde ilk sıralarda yer alan bir internet sitesi için bu özelliği uyguladığımızda
rakip anahtar kelime analizi
 • Bu özellik sayesinde rakibimizin hangi anahtar kelimelerden trafik aldığını ve bu trafiğin toplam hacminin yüzde kaçını oluşturduğunu kolayca görebiliyoruz. Genelde böyle bir durumda öncelikle yüzde olarak düşük anahtar kelimelerden başlayarak rakibimizden ufak ufak trafik çalmaya başlarız. Bunun da sebebi bizim sitemiz trafiğini arttırırken rakibimizin kan kaybetmesine sebep olmak ve böylece daha düşük bir bütçe ile önüne geçmektir. Antalya SEO hizmetleri alanında kolayca rakiplerimizin önüne geçmiş olmamızı tamamen bu şekilde başardığımızı söyleyebiliriz. Sürekli olarak kaliteli içeriklerle rakiplerimizin trafik aldığı anahtar kelimeleri ele geçirmek uzun vadede bizi hepsinin önüne geçirecektir.
Başa dön tuşu